FROG Pracownia reklamy || 794 575 738 / biuro@reklamy-frog.pl

O nas

Drukarnia Ostrzeszów

Frog - Pracownia reklamy to drukarnia mieszcząca się w Ostrzeszowie na ulicy Armii Krajowej 1. Oferujemy kompleksową obsługę firm w dziedzinie druku i reklamy. Począwszy od przygotowania projektu graficznego, przystosowania go do druku aż po realizację lub montaż gotowej reklamy. Zapraszamy klientów z Ostrzeszowa i okolic do zapoznania się z szeroką oferta naszej drukarni. 

Wizytówki, pieczątki, ulotki, plakaty reklamowe, etykiety, papier firmowy, notesy, kalendarze, zaproszenia i wiele innych. Drukujemy od pojedynczych sztuk do dużych nakładów. 

Szeroko pojęta reklama zewnętrzna czyli wszelkiego rodzaju szyldy reklamowe, tablice informacyjnych, banery, litery przestrzenne czy reklama na pojazdach nie stanowi dla nas problemu. W zakładce Galeria. można obejrzeć nasze realizacje.

Nie zapominajmy o gadżetach reklamowych które na pewno ucieszą naszych klientów, nasza drukarnia posiada bardzo bogaty wachlarz gadżetów reklamowych począwszy od kubeczków, smyczy, czy bardzo popularnych ostatnio długopisów. 

Odzież reklamowa - nadruki na odzieży już od jednej sztuki. 

Zapraszamy do zakładki kontakt. 

Pracownia reklamy Frog Ostrzeszów

Reklamą – poligrafią oraz grafiką komputerową interesujemy się już od bardzo dawana. Zaopatrujemy lokalne firmy w pieczątki, wizytówki, ulotki, rożnego rodzaju gadżety reklamowe, druki firmowe, wykonujemy nadruki na odzieży, oferujemy również reklamę zewnętrzną, szyldy, banery, witryny sklepowe a także oklejanie pojazdów wszelkiego rodzaju. Realizujemy także nietypowe zlecenia, jeżeli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu.

 Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem, staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów. Wyróżnia nas wysoka jakość, terminowość oraz konkurencyjne ceny. Nasze zaplecze technologiczne ciągle się poszerza tak jak zdobywana przez nas wiedza i umiejętności. Zapraszamy do działu Galeria aby zobaczyć nasze ostatnie realizacje.